KARRIER

Csapatunkba keresünk munkatársat TÁNC EDZŐ munkakörbe gyerekek mellé.

A Prestige Tánc és Sportegyesület gyermek táncoktatással és táboroztatással foglalkozó egyesület. Célunk, hogy minél több gyerek és fiatal élhesse át azt a felszabadult boldogságot, amit a táncolás, sportolás és egy jó közösség nyújthat.

Olyan edzőket keresünk a csapatunkba, akik szeretnek dolgozni, gyermekeket és fiatalokat oktatni és ezáltal értéket és eredményeket létrehozni.

Számunkra fontos, hogy a velünk egy csapatban dolgozó edzők egyetértsenek a célunkkal és ezt támogassák.

AZ IDEÁLIS JELÖLTÜNK:

  • Edzői végzettséggel rendelkezik (aerobik edzői, vagy tánc oktatói).
  • Jól táncol, hiteles a mozgása és a megjelenése tánctanárként.
  • Ápolt, igényes megjelenésű.
  • Hajlandó képzésre járni, tanulni, és alkalmazni a tanultakat.
  • Eredményorientált, vagyis nem kifogásokat keres, hanem megoldásokat.
  • Hatékonyan végzi a munkáját.
  • Jól működik együtt más csapattagokkal a cél elérése érdekében
  • Gyorsan és pontosan végzi a feladatait.
  • Nagyfokú kitartása van az adott cél irányába, vagyis nem adja fel egy kisebb nehézség esetén.
  • Megoldja a problémákat, és nem hozza azokat.
  • Kiemelkedő kommunikációval rendelkezik, és könnyen kezeli a nehezebb szituációkat is.
  • Jól szervezi a feladatait és képes fontossági sorrendet felállítani.
  • Aki nem ijed meg a sokrétű feladattól, gyerekek kezelésétől és az ügyfelektől.
  • Barátságos és segítőkész a hozzáállása az emberekhez, és különös képpen a gyerekekhez.
  • Vállalja, hogy havonta egyszer, egy napon hétvégén versenyre viszi a csapatát.
  • Készség szinten tudja használni az Excel, Word és Gmail és Google drive programokat.
  • Nem dohányzik.

ELŐNYÖK:

  • Átalány adós vállalkozó.
  • Tánc/ aerobik edzői tapasztalattal rendelkezik (első sorban gyerekek körében).
  • Tapasztalattal és eredményekkel rendelkezik gyermek oktatás terén.
  • Budapesten lakik.
  • B kategóriás jogosítvánnyal rendelkezik

FELADATOK:

  • Minőségben leszolgáltatni az edzést gyermek csoportoknak délutáni és esti időpontokban.
  • Gyerekek versenyeztetése havi egy alkalommal hétvégén.
  • Fellépések lebonyolítása.
  • Nyári tánc táboroztatásban való részvétel.
  • A saját csoport folyamatos reklámozása, hirdetése.
  • A saját csoport létszám folyamatos növelése kiáramlási eszközökkel.
  • Folyamatos kommunikáció a tanítványok szüleivel.
  • Egyesületi termékek és szolgáltatások reklámozása és értékesítése.
  • Egyéb feladatok elvégzése, amivel az egyesületi ügyvezető megbízza.

JUTTATÁSOK:

  • teljesítmény arányos díjazás
  • jutalékos rendszer
  • hosszútávú karrier lehetőség
  • képzéseken való részvétel
  • barátságos, családias csapat

AJÁNLAT:

  • Részmunkaidős állás eleinte, később teljes idős munka lehetőség több műfajban: akrobatikus rock and roll, hip hop, video clip dance, zenés ovi torna
  • Hosszútávú karrier lehetőség
  • Edzőinknek online és gyakorlati oktatási programot biztosítunk, melynek elvégzése alapfeltétel az együttműködéshez
  • Segítünk a csoportok indításában és az ezzel kapcsolatos szervezésben
  • Lehetőséget biztosítunk a verseny rendszerünkben és táborainkban való részvételre

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest (4,5,13. kerület és környéke)

HA ILYENNEK ÉRZED MAGAD, AKKOR A JELENTKEZÉSHEZ TÖLTSD KI AZ ALÁBBI ŰRLAPOT, CSATOLVA A FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZODAT!

    Elérhetőség

    info@prestigedance.hu
    0620/ 257 86 94

    Prestige Mobil flotta

    Kedvezményes mobil telefonálási lehetőségek a Prestige tagjainak.