Csapatunkba keresünk munkatársat TÁNC EDZŐ munkakörbe gyerekek mellé, aki…

AZ IDEÁLIS JELÖLTÜNK:

  • Edzői végzettséggel rendelkezik (aerobik edzői, vagy tánc oktatói)
  • Számla képes
  • Jól táncol, hiteles a mozgása tánctanárként
  • Ápolt, igényes megjelenésű
  • Hajlandó képzésre járni, tanulni, és alkalmazni a tanultakat
  • Vállalja, hogy havonta egyszer, egy napon hétvégén versenyre viszi a csapatát
  • Készség szinten tudja használni az Excel, Word és Gmail programokat
  • Jól működik együtt más csapattagokkal a cél elérése érdekében
  • Gyorsan és pontosan végzi a feladatait
  • Nagyfokú kitartása van az adott cél irányába, vagyis nem adja fel egy kisebb nehézség esetén
  • Megoldja a problémákat, és nem hozza azokat
  • Kiemelkedő kommunikációval rendelkezik, és könnyen kezeli a nehezebb szituációkat is
  • Jól szervezi a feladatait és képes fontossági sorrendet felállítani
  • Aki nem ijed meg a sokrétű feladattól, gyerekek kezelésétől és az ügyfelektől.
  • Nem dohányzik

ELŐNYÖK:

  • Tánc/ aerobik edzői tapasztalattal rendelkezik (első sorban gyerekek körében)
  • B kategóriás jogosítvánnyal és vezetői tapasztalattal rendelkezik

FELADATOK:

  • Minőségben leszolgáltatni az edzést gyermek csoportoknak délutáni és esti időpontokban
  • Gyerekek versenyeztetése havi egy alkalommal hétvégén
  • Fellépések lebonyolítása
  • Nyári tánc táboroztatásban való részvétel.
  • A saját csoport folyamatos reklámozása, hirdetése
  • Folyamatos kommunikáció a tanítványok szüleivel
  • Egyesületi termékek és szolgáltatások reklámozása és értékesítése
  • Havi táncbérletek befizetésének nyomon követése az on-line felületen
  • Egyéb feladatok elvégzése, amivel az egyesületi ügyvezető megbízza

JUTTATÁSOK

  • teljesítmény arányos díjazás
  • jutalékos rendszer

AJÁNLAT:

  • Részmunkaidős állás eleinte, később teljes idős munka lehetőség több műfajban: akrobatikus rock and roll, hip hop, video clip dance, zenés ovi torna
  • Hosszútávú karrier lehetőség
  • Edzőinknek online és gyakorlati oktatási programot biztosítunk, melynek elvégzése alapfeltétel az együttműködéshez
  • Segítünk a csoportok indításában és az ezzel kapcsolatos szervezésben
  • Lehetőséget biztosítunk a verseny rendszerünkben és táborainkban való részvételre

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Győr, és környéke
  • Budapest (4,5,13. kerület, Pesterzsébet)

HA ILYENNEK ÉRZED MAGAD, AKKOR A JELENTKEZÉSHEZ TÖLTSD KI AZ ALÁBBI ŰRLAPOT, CSATOLVA A FÉNYKÉPES ÖNÉLETRAJZODAT!